“Ik heb niets te klagen”
Rozemarijn (20) stond in december vorig jaar in de populairste rubriek van Viva, Any Body. Net als veel vrouwen was ze een tikkeltje onzeker over haar lichaam. Rozemarijn: “Ik had me opgegeven omdat ik benieuwd was hoe ik tegen mijn eigen lichaam aan zou kijken als ik het zwart op wit zou zien. Het viel me erg mee. Toen ik de foto’s onder ogen kreeg dacht ik: Waar zeur ik eigenlijk over. Ik heb helemaal niets te klagen.
Het resultaat van de fotoshoot was eigenlijk hetzelfde als wat ik in de spiegel zie. Het verschil is dat ik het nu in het perspectief van de Viva-lezeres bekeek. Dan ben je toch wat milder. Ook heb je beter zicht op je achterkant. Ik ben sinds de Anybody wel wat zelfbewuster en zelfverzekerder geworden.
Ondanks dat ik als bijbaan in de Bruna werk, was ik thuis toen ik de Viva voor de eerste keer bekeek. Ik vond het ontzettend gaaf om mezelf in de Anybody te zien staan. Ik heb het gelijk aan mijn moeder laten zien. In eerste instantie dacht zij namelijk dat ik niet zou durven. Ik zou namelijk samen met een vriendin poseren, maar uiteindelijk durfde ze toch niet meer. Mijn moeder vond het heel stoer dat ik toch had doorgezet.
Op de dag van de shoot had ik een date. De avond ervoor waren we aan het kletsen op MSN. Ik vertelde dat ik naar Amsterdam zou gaan en hij stelde voor om me te brengen. Ondanks dat het erg gezellig was, bleek hij uiteindelijk toch mijn type niet te zijn. Ik ben nu aan het daten met iemand anders. Na een paar weken heb ik hem de Viva laten zien waar ik in stond. Kijk eens goed naar de Anybody, zei ik. Toen pas zag hij dat ik het was.
Mijn lichaam is sinds de shoot niet echt veranderd. Ik ben alleen door het sporten iets gespierder geworden. Ik vind het wel jammer dat ik tijdens de shoot mijn tattoo nog niet had. In 2000 is mijn broertje overleden. Ik heb de M, de beginletter van zijn naam, op een sierlijke manier op mijn enkel laten tatoeëren. Met deze tattoo hoop ik het verlies van mijn broertje een plekje te geven.”
Foto: © Elisabeth van Dorp


















Reacties
Er zijn nog geen reacties.
Je moet ingelogd zijn om een reactie te plaatsen: Inloggen of registreren