Evaluatiedag
Gister was de eindevaluatie van onze eindexamenfilm ‘Drang’. Eerst gingen we de film kijken, daarna was het de beurt aan een vijfkoppige ‘commissie’ van vakmensen om hun oordeel te vellen. Dit alles voor het oog van een volle bioscoopzaal vol studenten en docenten. Trilknieen, zweethandjes en hartkloppingen!
Omdat ik nog steeds die sentimentele nerd ben die het tijdens de aftiteling van haar eigen film niet droog kan houden en het vooruitzicht van voor de ogen van een volle zaal snotterend vragen beantwoorden me niet echt aanstond dacht ik vijfentwintig minuten lang heel hard aan boodschappen doen en stofzuigen. Het ging net aan goed.
Het spannendste moment was vlak voordat het eerste commissielid zijn mond opentrok om er al dan niet verwoestende woorden uit te laten rollen. Een heel rijtje crewleden ontspande toen deze woorden niet negatief maar buitengewoon positief bleken. Uiteraard hadden ze hier en daar wat dingen aan te merken, maar ik zou bijna zeggen dat die in het niet vielen bij de complimenten. Ze vonden het mooi, spannend, verfrissend, intrigerend. ‘Lof’ klonk er, ‘buitengewoon goed geslaagd’ werd er gezegd, het woord ‘fantastisch’ viel zelfs.
Zo licht als een veertje ging ik weer naar huis. En zo bleef ik de rest van de dag. Licht en opgelucht. Hier is dat ontzettend moeilijke en pijnlijke productieproces dus goed voor geweest; voor deze geweldige film waar we allemaal trots op kunnen zijn. Zelfs toen ik van de weeromstuit vergat de spinazie te wassen voordat ik ‘m in de pan deed en na een potje heftig kokkerellen met niets anders dan een bord vol zand aan tafel eindigde was het leven nog mooi.
Nu is het wachten op het volgende spannende moment: de persdag…


















10 reacties
Gefeliciteerd !
Geweldig!
en en en, kunnen wij 'm dan ook zien?
Dat was toch die film van dat bootje op het meer?
nee joh! dat was mijn 3e jaars film:) jaja, de tijd vliegt. dit is mijn eindexamenfilm over de duiventil. die overigens eind juni te zien is op school Ingmagh, maar daar zal ik tegen die tijd nog wel over vertellen:)
Gefeliciteerd Anne!
Fijn zo'n bevestiging van al het werk en alle energie en liefde die jullie er in hebben gestoken :)
PersDrang :)
Veel succes met de persdag van Drang. Fijn dat het goed ging!
Gefeliciteerd Anne! Nu weet je waar je het voor gedaan hebt! Succes met de persdag!
Goed zeg, gefeliciteerd en succes!
fijn dat het goed ging! kan me voorstellen dat het mega-spannend was!
Je moet ingelogd zijn om een reactie te plaatsen: Inloggen of registreren