Viva Mama
Ken jij Viva Mama? Het is bedoeld voor (al dan niet zwangere) vrouwen met kinderen van 0-4 jaar, ‘met een blik, die verder reikt dan de wieg alleen’. Ik kan je zeggen: als tante of als vrouw met kinderwens is Viva Mama óók leuk. Nieuwsgierig?
Nu online: Viva Mama. Alle blogs over kinderen én naar aanleiding van het tijdschrift, vind je hier bij elkaar!
Viva Mama 1 ligt nu in de winkel! ![]()
(klik op de foto hiernaast voor
een vergroting van de cover)
En… de uitslag van de Huggies fotowedstrijd
is bekend! We kregen zoveel foto’s, maar er zijn slechts drie winnaars.
In deze Viva Mama….
* Tatum Dagelet over scheiden:
“Pas na drie jaar heeft het een plek”
* De groentekwestie
“Ik onderhandel over een doperwt”
* Marit van Bohemen: “Mijn wolk werd langzaam roze”
* Woondesign voor kinderen
* Duizenden foto’s: wat moet je ermee?
* Alles over de mommy make-over
Ook in deze Viva Mama: Net moeder, maar geen liefde voelen voor je kind. Wil je jouw verhaal over je ‘zwarte wolk’ kwijt? Dat kan! Op Viva.nl, en op het Viva Forum
Wil je abonnee worden van Viva Mama? Dat kan ook! Je kunt kiezen voor een abonnement op alleen Viva Mama, of een combi-abo: Viva en Viva Mama.
Een Viva Mama-abonnement kost € 17,80 per jaar. Als je nu reageert, krijg je korting en kost het slechts € 15. Viva Mama verschijnt 6 x per jaar. Je kunt online lid worden van Viva Mama maar natuurlijk ook bellen naar 0800 – 55 66 547.
Koop je jouw tijdschriften liever los en ben je benieuwd wanneer de volgende Viva Mama in de winkel ligt?
Viva Mama 2: februari


















7 reacties
Ik koop Viva Mama vaak in de winkel, maar vind het heel jammer dat er geen website van is. Zelfs geen eigen hoekje op de viva-site! :( Gelukkig wel een kinderen-pijler op het forum.
Ik zou mijn blog wel bij jullie willen plaatsen kan dat?
@mevrouwS Hoe bedoel je?
idd beetje jammer dat er geen eigen site of hoekje is..
We hebben wel een vivamama.nl aangemaakt, dan kom je op deze pagina. Is niet helemaal hetzelfde als een eigen site, maar we houden de pagina wel up-to-date. Toch een beetje een 'eigen hoekje'... Wie weet, wat de toekomst brengt!
@lilletje Er is nu een eigen hoek, yay!
Yay! :)
Je moet ingelogd zijn om een reactie te plaatsen: Inloggen of registreren