Waar is Matt?
Matt is één van de eerste ‘Youtube’ beroemdheden en misschien ken je hem dan ook uit één van zijn eerdere filmpjes waarin hij al dansend over de wereld trok.
Het avontuur startte in 2003. Matt zei zijn baan op om eindelijk meer van de wereld te zien dan zijn thuisland Australië. Samen met een vriend trok hij door Azië. Via internet hielden zij het thuisfront op de hoogte en al gauw bedachten de jongens een grappige manier om dit te doen: Matt werd dansend gefilmd op alle bijzondere plekken die de twee aandeden.
De filmpjes werden een hit op Youtube en een Amerikaans kauwgommerk besloot Matt te sponsoren. Zo trok Matt in 2006 opnieuw zes maanden de wereld over. Belangrijkste doel: het maken van een nieuw filmpje.
Afgelopen jaar was het voor de derde keer raak. Matt maakte wederom een wereldreis en nodigde nu op alle plekken die hij bezocht mensen uit om mee te dansen. Het filmpje is opnieuw een enorm succes.
Leuk ter inspiratie mocht je nog geen vakantie hebt geboekt of mocht je van plan zijn je baan op te zeggen



















5 reacties
Haha, ik wordt hier helemaal vrolijk van. Mooi is de wereld hè!
Het is 'Mat zegde zijn baan op'. ;)
Leuk filmpje trouwens. Hij danst ook echt als een man ;)
Ik heb 'm nu al drie keer gezien.
Vooral de man met het witte shirt op de voorgrond in Parijs vind ik supergrappig Hahahaha.
Hahaha, heb je toevallig meegelezen met het topic over nummers waar je vrolijk van wordt? ;-)
Je moet ingelogd zijn om een reactie te plaatsen: Inloggen of registreren