Ik wil niet meer terug!
Twee dagen geen internet gehad, sorry!
Ik heb het zo ontzettend naar mijn zin hier, ik wil niet meer terug. Ik heb altijd al iets met Amerika gehad, ik voel me hier gewoon thuis. Mijn vader heeft hetzelfde. Hij heeft een bedrijf in Venice Beach en zit de helft van de tijd in de States. We zijn samen over de Pacific Coast Highway van Mountain View naar L.A. gereden in drie dagen. Als je de foto’s hebt gezien op mijn Flickr pagina krijg je een idee hoe prachtig het was. En ik kan je vertellen dat ze niet half weergeven hoe mooi het echt was.
Ik ben nu al een paar dagen in Hollywood bij Simon. Simon ken ik al vanaf zijn geboorte en ik zie hem als mijn kleine broertje. Hij komt oorspronkelijk uit Duitsland, maar heeft nu een baan bij één van de beste opnamestudio’s van de wereld.Hij is zelf componist, muzikant, producer sounddesinger en ontzettend getalenteerd.
Hij woont vlakbij de Paramount Pictures Studios, wat voor een filmmaker natuurlijk heel interessant is. We hebben een tour gedaan en het was echt ontzettend gaaf.
Ik moet zeggen dat ik de laatste tijd vrij goed heb geslapen, maar ook ontzettend moe ben. Dat komt misschien omdat ik zoveel doe, loop, bezoek en bekijk, in plaats van de hele dag achter mijn computer te zitten. Ik denk dat mijn biologische klok op Amerikaanse tijd staat…
© foto mveldhuizen





















23 reacties
Hey Marloes,
California is echt ontzettend tof (zegt men dat tegenwoordig nog wel?! Of moet ik dingen zeggen als 'the shizzle' of 'the bomb'). Ik zou heel graag weer eens (tijdelijk welliswaar) terug willen, dus ik snap je gevoelens wel!
Zou je hier niet een tijdje kunnen werken? "Marloes verhuist naar Amerka" lijkt me echt een hele goeie!
In ieder geval heel erg leuk om je zo positief te zien (ook al ken ik je natuurlijk alleen via je blogs/vlogs,hoe je het ook schrijft).
Een een vraagje....wat weerhoudt je ervan om niet gewoon lekker in California je ding te doen?
PS: Erg leuk om te horen dat je het zo leuk hebt met je vader, ik zot er aan te denken volgend jaar een wat quality time met mijn eigen vader te plannen.
hoi marloes,
dit is echt voor het eerst dat ik je gelukkig en enthousiast vind overkomen.. je stem klinkt ook wat pittiiger!
zelfde vraag als heejhallo, waarom ga je er niet wonen? of zit je daar al echt aan te denken?
veel plezier nog!
Nou volgens mij is ze al geemigreerd. 8 dagen niets schrijven...
Terwijl er op iedere hoek van de straat internet is.
Kan deze luie, egocentristische juffrouw niet gewoon wegwezen??
Haar slechte filmpjes over me, me and meself waren al haast niet te pruimen (filmmaakster???) en dan is ze nog aartslui ook!
Of krijgen we straks weer bergen slappe smoezen te horen om te verdoezelen dat ze er gewoon schijt aan dit blog heeft?
Mijn grote vraag: wat doet deze juffouw hier??
@minadidi Marloes is als het goed is vandaag teruggekomen uit de States - dat er donderdag geen update kwam, klopt, ik zal het nog uitleggen, goed?
@klaasje73 Er zat misschien minder regelmaat in dan zowel Marloes als wij hadden gehoopt, maar 'aartslui' en 'egocentrisch'..?
ben wel benieuwd Sheila... uitleg pleeazzz! ;o)
(en natuurlijk een filmpje van jou en die vervelende Poppy! ;o) )
Maar toch denk ik dat dit niet de plek is voor Marloes. Op een eigen blog kun je zo vaak of zo weinig posten als je wilt, maar Viva biedt hier een podium met een publiek dat toch wel iets meer verwacht dan wat Marloes hier nu laat zien...
Ik denk dat het aantal reacties ook wel het eea zegt.
M.i. worden Viva EN Marloes hier niet beter van...
Ben het wel met je eens Astair,
En moet heel eerlijk zeggen dat ik haar filmpjes ook niet echt over vind komen als die van een filmmaakster. (wordt ze zo echt omschreven eigenlijk?) Wil niet lullig doen, was echt geinteresseerd, ook omdat ik met zelfde problemen heb gezeten, maar ik word wel een beeetje moet van de negativiteit.
hm niet zo'n aardig berichtje eigenlijk.
misschien heeft ze een goede reden.
MINDER REGELMAAT, Sheila, het mag wel het understatement van de dag (inmiddels nacht) genoemd worden!
Vlin7: in haar allereerste blog noemt ze zichzelf "filmmaakster", nu het niveau van haar filmpjes is bedroevend slecht.
Ze is niet leuk, spannend, verrassend, ze heeft een zeurstem en ze heeft maar een onderwerp: ZICHZELF!
Als het nou een interessante persoonlijkheid was, dan is het nog te pruimen, die totale fixatie op zichzelf, helaas pindakaas, dat is ze dus niet.
Welke goede reden kun je in hemelsnaam hebben om mensen te vervelen met een blog Vlin7?
Ze mag zo vervelend zijn als ze zelf verkiest, maar dan wel prive en niet in een blog.
d'r filmpjes zijn niet echt het toonbeeld van creativiteit en talent nee.
maar oke, ik ben het met je eens. heb alleen op de een of andere manier medelijden met d'r en vind nou ook niet dat ze het verdient afgebekt moet worden.
viva moet gewoon stoppen met d'r, het werkt blijkbaar van beide kanten niet.
klaasje73 =, ik ben het wel met je eens dat het vervelend is dat het Marloes niet lukt om haar donderdag aan te houden, maar Marloes vlogt best regelmatig hoor! Iedere week staat er een vlog online, toch? (Toevallig vorige week niet, maar met haar vakantie naar de USA vind ik dat niet heel onlogisch.)
En verder: als je haar niet leuk én niet spannend én niet verrassend vindt, met een zeurstem, een niet interessant genoeg onderwerp en de kwalteit van haar filmpjes niet goed genoeg vindt dan is het misschien een oplossing om gewoon niet te kijken. Ik bedoel: dat gaat ze niet veranderen. Hoop ik, want ik vind haar wel leuk, spannend, verrassend en vooral eerlijk!
Ik mis juist dat persoonlijke bij de andere blogs op Viva. Marloes is ontzettend open in haar priveleven en dat vind ik erg leuk om naar te kijken.
Ik weet dat als je een slaapprobleem hebt dat je niet altijd zo leuk en spannend en verrassend zou zijn als je zelf zou willen. Je kan je knap beroerd voelen na 1 of meerdere slapeloze nachten. Als je alleen maar positieve dingen wil horen/lezen dan moet je niet de vlog gaan lezen van iemand met een slaapprobleem.
Dat je zelf een belangrijk onderdeel van je eigen vlog bent lijkt me meer dan normaal. Je hebt zelf de keuze om de vlog te volgen en als je het niet leuk vind dan kijk je toch gewoon niet?
Tsjonge wel een eyeopener hoor: het hoeft niet interessant, goed gefilmd of ook maar enige kwaliteit te hebben als het maar persoonlijk is.
Het enige belangrijke criterium blijkbaar, vandaar dat bagger geaccepteerd en zelfs omarmd wordt.
Ja ja......
Donderdag... dan blog ik alsnog over veranderingen op de blog! En over Marloes! (Tip, sluier...: komende tijd geen nieuw filmpje.)
klaasje73 ik zeg helemaal niet dat alles geoorloofd is, als het maar persoonlijk is. Interessant, leuk, spannend, verrassend, zeurstem, etc zijn nogal subjectief, of niet? Ik vond/vind de filmpjes van Marloes altijd leuk om naar te kijken en leefde ook met haar mee (doordat het zo persoonlijk was/is?), maar daardoor vond ik het ook extra jammer dat Marloes zich niet aan haar deadline hield. Maargoed.
Hallo Sheila: je planning raakte in de war, jij hebt tenminste een planning.
Marloes niet dus, die doet maar wat en wat betreft het oplichten van een sluier...ik raad maar wat..... Marloes blijft in de States?
En gaat daar vrolijk (?) verder met blunderen, het niet nakomen van afspraken, etc.
Van de slaapkliniek zullen we waarschijnlijk nooit meer iets horen.
De opleiding film en televiesiewetenschappen heeft ze waarschijnlijk ook nooit afgemaakt (4 jaar rondgehangen en interessant overgekomen en that's it??), gezien haar slechte video-opnames
Typisch gevalletje van een lege ballon............
Ik ben er klaar mee!
wat klink jij ontzettend gefrustreerd zeg! niet genoeg om gewoon 1 keer je mening te spuien?
en btw, bij film en televisiewetenschappen word je niet opgeleid tot cameraman of editor, dus daar hebben haar opnames niks mee te maken.
Hoi Vlin7
Gefrusteerd?? Zit iets in, denk ik. Ben een beetje moe geworden van dit type en wordt er door getriggerd. ( of laat me triggeren, kan ook natuurlijk!)
En ook bij de opleiding film en televisiewetenschappen kun je een bachelor of masters halen. Geen van beide heeft ze, geloof ik, anders had ze dat wel verteld.
Een applausje voor alle mensen die gewoon elke dag hun werk doen!!!!!
En zichzelf een doel stellen en zich daaraan houden, hoe moeilijk dat soms ook kan zijn.
Tja, daar zitten we dan weer, te wachten op Marloes. Snap eigenlijk niet zo goed meer waarom....
Ik vind het wel frapant dat ze vandaag wel foto's kan uploaden voor de Flickr site, maar geen tijd heeft om iets neer te zetten op de viva site. En Sheila wat flauw zeg, zeg gewoon wat er aan de hand is, zo kinderachtig.
Ik haak gewoon maar af. Geduld raakt nu eenmaal een keertje op.
Adieu! Het ga je goed Marloes!
@treuzeltje Zie mijn reactie iets hoger: voorlopig komt er ook geen blog meer van Marloes. Dit wilde ik vandaag uitleggen (nieuwe dingen enz), maar het wordt morgen.
pfff..ik raak eerder getriggerd van mensen zoals Klaasjedrieenzeventig.
En is het niet leuker als Marloes zelf even komt zeggen dat ze voorlopig stopt met vloggen?
Vreemd hoor.
Marloes, ik vond je vlogs wel interessant en het is gewoon rot dat je al jaren een slaapprobleem hebt. Het is best te begrijpen dat één en ander daarom wat minder soepel verloopt.
Net alsof er tussen elke vlog 4 weken zit, valt ook wel mee toch?
Het is best moeilijk om af en toe loyaal te zijn naar sommige mensen. Ik herken dat wel helaas.
Veel succes verder Marloes!
jammer dat je stopt marloes, je was de enige blog die ik volgde! hoop dat alles goed gaat! groetjes suzanne
Je moet ingelogd zijn om een reactie te plaatsen.