Michelle Obama fashionista?
Tatadaa!! Het is bijna zover, de inauguratie van Barack Obama. Met de komst van die nieuwe president, ook een nieuwe first lady.
Wereldwijd wordt er gespeculeerd. Wat zal Michelle Obama dragen tijdens de inauguratie vanmiddag? De afgelopen maanden was zij voor moderedacteuren vaak het onderwerp van gesprek. Zo verscheen zij diverse malen in kleding van het Zweedse kledingconcern H&M.
Toch heeft ‘onze’ first lady laten blijken ook een wat exclusievere smaak te hebben. Zo behoort Narciso Rodriguez tot haar favoriete ontwerpers. Maar met de kredietcrisis in ons achterhoofd is het wellicht nog niet zo’n slechte keuze van Michelle Obama om voor confectie te gaan… En niet zoals Jackie Kennedy jaren geleden altijd in de meest exclusieve kleding te verschijnen. Daar is het helaas de tijd niet naar.
Over een paar uur weten we zeker aan wie Michelle Obama de edele taak heeft gegeven. Zal zij voor een bekend modehuis zijn gegaan, een Nederlandse ontwerper of toch die betaalbare confectiekleding? Een ding weet ik zeker; diegene staat voor altijd op de kaart
Ik ben benieuwd waarin jullie hopen dat Michelle Obama verschijnt..!
PS De inauguratie kun je om 17.30 uur zien op Nederland 1.



















4 reacties
Een jurkje van Viktor & Rolf zou leuk zijn natuurlijk... :) Welkom Jessica, je eerste twee blogs zijn een feit, leuk!
tsssk, gewoon mn avatar gejat??? :-)
@ Sylvester: Sorry, sorry, sorry! Helemaal niet gezien...
Mooie afbeelding he? 't was de mooiste die ik op Flickr kon vinden :D
:D ik vind m geweldig en je mag m met alle liefde lenen
Je moet ingelogd zijn om een reactie te plaatsen: Inloggen of registreren