Tadaa: onze nieuwe blogger!
De webstrijd is afgelopen, de stemmen zijn geteld, en de uitslag was duidelijk… De winnaar is…
*…zet hierbij het tromgeroffelgeluid vol aan…*
Stop, nee, wacht, eerst wat meer info ;-p
Eén voor één heb ik de webstrijders gebeld. Eentje gokte dat Faye het was geworden. Eentje hoopte Loes. De andere drie dachten – nu ja, die noemden de uiteindelijke winnares!
En met deze opmerking vallen er twee webstrijders af…
Zelf heb ik me zó ‘want-ik-wil-objectief-blijven’-afzijdig gehouden, dat ik nul voorgevoel noch voorkeur had. Jullie, althans, de stemmers, dus wel. Lagen de stemmen vorig jaar nog dicht bij elkaar, dit keer was er duidelijk een winnaar.
Een paar argumenten die door de stemmers werden aangedragen:
“X heeft me als hardop laten lachen, ze is origineel, haar unieke persoonlijkheid en afkomst spreekt me aan daar herken ik veel van mezelf in!”
“Omdat ik haar stukjes herkenbaar, pakkend en humoristisch vind. Daarbij schrijft ze gewoon leuk! (En taalkundig correct, ook fijn).”
“Omdat zij degene is die mij kon boeien, een universeel gevoel van herkenning wist op te roepen en omdat ze gewoon de leukste, spontaanste en de meest onbevangen logster is!”
“X me elke keer weer hardop aan het lachen kreeg. En zelfs een glimlach toen ze over honden schreef, terwijl ik daar echt een… eh… voorzichtige hekel aan heb.”
Die hondenblog heeft indruk gemaakt, zo blijkt: “Omdat ze zo moedig is om ervoor uit te komen dat ze van honden houdt.”
Nog eentje dan:
“Omdat ze een heerlijke, gezonde, gezellige kijk op het leven heeft! Lekker spontaan en erg grappig is!”
Oké, ik hou al op. Ik vertel het gewoon.
De virtuele beker ‘Webstrijder van het jaar’ gaat van Nynke (die gelukkig blijft bloggen!) naar….
*****
****
***
**
*
Robin. En officieel begint ze maandag
Welkom, Robin! En… ui-ter-aard!… dank Marina, Faye, Loes en Isabel voor jullie blogs!
PS Geen idee waar dit over gaat? Hier vind je alles over Webstrijd 2009!


















25 reacties
Gefeliciteerd! Super leuk! Ik heb op je gestemd! En andere blogsters ook bedankt natuurlijk!
Gefeliciteerd Robin!
Jammer, ik had echt liever de blogs van Faye gezien.
Maar Robin, gefeliciteerd! Nu zijn jullie een echt "schrijversduo"
Jahoe! Mijn favoriet! Gefeliciteerd Robin!
En aan de rest: ik heb ook jullie blogs vaak met plezier gelezen. Bedankt!
Goed zo! Gefeliciteerd!
Gefeliciteerd!
Ik had ook op je gestemd.
En de rest was inderdaad ook heel leuk en bedankt voor jullie blogplezier.
Yeah :) Gefeliciteerd!
welcome to the family!
*opent armen*
Ha! Ik zei het toch! *straalt*
Ha!
“X me elke keer weer hardop aan het lachen kreeg. En zelfs een glimlach toen ze over honden schreef, terwijl ik daar echt een… eh… voorzichtige hekel aan heb.”
That was me :-D Ben echt blij dat je gewonnen hebt!
@MissKriss Grinnik, wat grappig :)))
Welkom inderdaad! Of had ik dat al gezegd? ;)
Welkom!
Jippie!
Wat leuk! Gefeliciteerd.
Gefeliciteerd! Leuk. Ik kijk uit naar je blogs.
Jeeeah!
“Omdat zij degene is die mij kon boeien, een universeel gevoel van herkenning wist op te roepen en omdat ze gewoon de leukste, spontaanste en de meest onbevangen logster is!”
Volgens mij zei ik dat :-) (correct me if I'm wrong Sheila, tis alweer een tijd terug!)
Gefeliciteerd Robin, geniet er van!
*blaast op roltoeter* Jeeeeej! Gefeliciteerd Robin! Nu moet er maar weer snel een bloggersborrel komen, zodat we je felicitatieklapzoenen kunnen geven.
Gefeliciteerd!
Gefeliciteerd, ik heb ook op je gestemd!!
Zie mijn citaat ook erbij staan!! grappig!
Anyway, gefeliciteerd Robin, kijk uit naar de volgende blogjes :-)
@ballabolla klopt helemaal :)
@nynke komt eran!
Ik zie nu ook voor mij nog nieuwe lezeressen die op mij hebben gestemd. Dat is helemaal leuk om te zien..
Jongens ik ben zo blij! Het voelt nu extra fijn omdat naast jullie, nu ook iedereen in mijn omgeving het weet. Sommige zijn een beetje verward en denken dat ik in het tijdschrift zelf ga schrijven ("Maar.. Viva komt toch maar één keer per week uit? Hoe ga je dan drie keer in de week schrijven?"). Dus ik heb ook heel veel uit moeten leggen hoe bloggen werkt :)
Ik ga zo gauw mogelijk beginnen met het echte werk, een heus bedankblogje, maar voor nu: bedankt voor jullie leuke reacties en felicitaties!
Jeuj! Gefeliciteerd (beter laat dan nooit, toch?)
En tripple-jeuj: een nieuwe bloggersborrel!! Deze keer in Rotterdam, toch..? ;) Enne, worden de meest fanatieke commenters ook uitgenodigd?
@Marijn4Viva Ik pleit voor een meet en greet met commenters!!
Je moet ingelogd zijn om een reactie te plaatsen: Inloggen of registreren