week 50 | 11.12.09 | 08:39 | Aukje |Blog |Viva 400 berichten |Werk | Door Aukje79

Met een gasmaker op een apparaat in

Nou, ik gaf in mijn vorige blog nog aan dat de fabriek zo rustig draaide…tot begin deze week! Na een lange hectische dag kwam ik die werkdag pas even na 2 uur ‘s nachts thuis. Ik zal proberen uit te leggen wat er gebeurd is.

In een apparaat in het achterste gedeelte van onze fabriek zagen we sinds enkele dagen dat de druk opliep. Dat kon betekenen dat dat apparaat aan het vervuilen was. En dat willen we natuurlijk niet.

Waar we  al bang voor waren gebeurde. Net na de lunch was de druk niet meer te houden en moesten we het apparaat stoppen. We konden gelukkig de rest van de fabriek in bedrijf houden, want anders had het DSM veel geld gekost. Wel was er enige tijdsdruk. Want als het probleem niet binnen 24 uur was opgelost, zou de rest van de fabriek ook stop moeten.

Iedereen ging direct aan de slag. In de middag moest het apparaat geopend worden voor inspectie. Ik voerde die  inspectie uit. Maar omdat het wel even zou duren voordat het apparaat geopend kon worden, ben ik tussendoor een frietje gaan eten. Tegen elven ben ik me gaan klaarmaken, wat betekent: groene rubberen overall aan, helm op, gasmasker op. En dan hup het apparaat in.

Er zijn momenten dat ik me charmanter voel dan in die groene overall… Maar het voelt aan de andere kant ook enorm stoer om ’s nachts in zo’n pak tussen de mannen te lopen en dan langs zo’n apparaat omhoog te klimmen in een kooiladder :-)

Tijdens de inspectie heb ik het probleem kunnen lokaliseren, dus dat was mooi. Maar toen moesten we nog op zoek naar een oplossing! Het apparaat moest eerst worden schoongemaakt wat lang zou duren. Ik laat jullie later weten wat voor oplossing ik heb gevonden!
Wordt vervolgd dus…

.dot