Trouwjurken passen
Een paar weken geleden heeft Jan me tijdens een weekendje weg in Bergen aan Zee ten huwelijk gevraagd! En hoewel ik mezelf als een hele nuchtere meid zou omschrijven, ga ik helemaal los bij alles wat met het huwelijk te maken heeft.
Niet dat ik zo’n overdreven sprookjesfeest wil. In tegendeel, het moet een ‘hipkip’ wedding worden. Deze term heb ik overigens niet zelf verzonnen, het komt van arnhemsmeisje.nl: de blog van een meisje dat op 10-10-2010 gaat trouwen. Een echte aanrader voor wie ook gaat trouwen! Of wie gewoon een feel good moment nodig heeft.
Maar om je eigen trouwfeest helemaal naar wens te krijgen, wil je je ook overal mee bemoeien. En dan blijkt dat er erg veel keuzes zijn: van bloemen, tot locatie, menu, welke gasten, fotograaf en most important: DE JURK! Om alles rondom de keuze van die jurk in goede banen te leiden, vereist enige kennis van zaken (waar ga je kijken?) en enige politiek (wie gaat wanneer mee?).
Ik ben lekker alleen samen met mijn moeder de eerste keer gaan kijken. Had geen zin in een horde dames met allemaal een eigen mening. Dus alleen mams en ik. We hebben een ‘short-list‘ gemaakt van de jurken die wij het mooist vonden en afgelopen weekend was het zo ver: met mijn moeder, zusje, beste vriendin, schoonmoeder en schoonzusje ben ik DE KEUZE gaan maken.
We zijn bij een leuke zaak in Brabant geweest waar we werden ontvangen met koekjes en thee. Daarna ging ik het hokje in om de jurken te passen. Niet alleen een jurk, ook passend ondergoed, schoenen, zelfs passende sieraden en mijn haar ging omhoog. En dan het hokje uit: alle ogen op jou gericht, spannend tot je jezelf in de spiegel ziet!
Ik had de jurken natuurlijk al eens gepast, maar omdat het nu voor de ‘echt’ was, vond ik het een stuk spannender. De ene jurk aan, dan weer die andere en toch weer die ene. Na een keer of 6 van jurk wisselen was er een unaniem besluit tussen de dames. En dat was toevallig (of niet) de jurk die ik zelf als favoriet in mijn hoofd had.
Ik zou jullie graag een plaatje laten zien, maar aangezien toekomstige manlief ook wel eens mijn blogs hier leest wordt dat te riskant
Dat de jurk van dit merk is, kan ik wel verklappen! (de afgebeelde jurk is het niet)




















26 reacties
Hoe bedoel je reclame maken? Arnhems Meisje heeft een eigen trouwjurkencollectie. Het is gewoon een reclamesite maar inderdaad wel leuk.
arnhemsmeisje.nl: de blog van een meisje dat op 10-10-2010 gaat trouwen.... van de site: Ze heeft besloten te zullen gaan trouwen op 10-10-2010 (haar aanstaande moet alleen nog wél even gevonden worden).
Het is gewoon enkel en alleen een commerciële site.
Gefeliciteerd! Ben wel benieuwd wat voor jurk het is. Kun je een tipje van de sluier oplichten?
Met mouw of zonder, strapless, wit,?
Blijf wel genieten tussen al het geregel door, want dat word soms wel eens vergeten. :)
Wat een hoop gedoe en geldverspilling voor 1 dag :-(.
En toevallig verkopen ze daar ook jurken van het merk door jou aangeschaft...........................
een 'hipkip' wedding???
tsja.
Wat leuk, gefeliciteerd! Kan niet wachten tot ik kan gaan shoppen voor een trouwjurk :D
@Iris, nou gelukkig hoef JIJ niet te trouwen...
en hopelijk wordt je ook nooit gevraagd- want je vind het duidelijk gedoe en geldverspilling.
Gefeliciteerd Aukje!
@HuubHuubBarba: Wat maakt het uit dat ze in Arnhem het verkopen dat Aukje heeft aangeschaft?
Alle merken worden toch ergens verkocht? Ik snap je punt niet helemaal...
Gefeliciteerd, wat spannend!!! :)
@ akka
Ik kan me niet aan de indruk onttrekken dat Blogger korting heeft bedongen in ruil voor vermelding alhier.
Maar wellicht ben ik te achterdochtig?
Oh excuus, ik zet Aukje haar blogs altijd online (ze schrijft ze uiteraard zelf!) en dat zinnetje 'de blog van een meisje dat op 10-10-2010 gaat trouwen' had ik er aan toegevoegd ter verduidelijking. Dacht ik... Ik zie nu ik Arnhemsmeisje beter lees ook dat het inderdaad een sita a la Tirsa (van Arnon Grunberg) is: geen echt meisje (denk ik?) maar ter promotie van een merk/winkel.
Heel veel doet het er niet aan af: Aukje vindt het hoe dan ook een leuke site waar je trouwtips kunt vinden.
En kortingen voor vermelding alhier is idd te achterdochtig HuubHuubBarba ;-)
Oops, sita = natuurlijk site...
Quote: " *
een 'hipkip' wedding???
tsja."
Klinkt als: WipKip Wedding. Klinkt niet echt hip.
Sowieso vind ik hip nogal duf klinken. Hippe meisjes met hippe dinnies die thee dinken uit hippe blond kopjes. *ril*
Gefeliciteerd!
Wat leuk hè al die voorbereidingen, ik zou zo weer willen trouwen (wel met dzelfde man hoor ;-) )
Gefeliciteerd! Veel mooie jurken heeft dat merk. En ook een paar lelijke. Maar jij hebt vast een heel mooie gekozen :-D
Geniet van de voorbereidingen en natuurlijk ook van de dag zelf.
@ MissHell: sinds wanneer mag je hier geen kritische opmerkingen plaatsen en moet je alleen meepraten met de blogschrijfster?
Verder ben ik wel degelijk ooit ten huwelijk gevraagd, maar ik zie de verschillen met samenwonen eerlijk gezegd niet. Alleen dat trouwen en scheiden een stuk duurder is en een hoop rompslomp ;-).
Leuk!
Wanneer ga je trouwen?
@ MissHell: sinds wanneer mag je hier geen kritische opmerkingen plaatsen en moet je alleen meepraten met de blogschrijfster?
Dat is sinds de bloggestapo is opgestaan op viva. Elke ietwat kritische noot of opmerking wordt gelijk bestraft met een belerende opmerking Iris. Beetje jammer.
Ik heb echt nooit begrepen waarom zo'n onaantrekkelijke jurk nou zo belangrijk is? Totaal niet erotisch, daarna voor eeuwig in de kast, ik kan wel wat leukere dingen bedenken voor 't geld, maar soit.
Willen vrouwen er dan per se die dag als een soort prinsesje uitzien?
Of zie ik nu tal van gewichtige logische redenen over 't hoofd?
Nieuw scrabblewoord geleerd! Na Off Topic Pliessie hebben we nu de blog gestapo :D
Dat je zoveel mensen meeneemt om een jurk te kiezen daar sta ik echt van te kijken.
@ Quattro: ik vrees dat veel vrouwen de roze Prinses-periode van rond hun 3e nooit helemaal te boven zijn gekomen ;-).
Zelf weet ik wel een betere doel voor mijn geld dan zo'n suikerspin-jurk, maar ja deze blogschrijfster gaat dan ook als hipkip (gruwel!).
Deze blog is inderdaad ook niet voor mij. Ik ben dan zelf wel getrouwd, maar ik heb nooit een roze Prinses-periode gehad. Ik heb mijn lijstje gewoon systematisch (en snel) afgewerkt en ik kan me hier dus helemaal niet in vinden.
He dames,
Jeetje wat een reacties, grappig te zien dat trouwen en de jurk dus wel enorm leeft. Of je het leuk vind of juist onzin, het leeft wel!
Ik heb geen korting gekregen, heb de jurk ook niet daar gkocht en zal uit reclame oogpunt de zaak waar ik hem wel gekocht heb niet noemen ;)
Ik dacht ook altijd dat ik soort "gedoe" allemaal onzin zou vinden en systematisch mijn lijstje zou afwerken. Maar bij mij werkt het dus toch niet zo blijkt nu.
Kan me voorstellen dat andere mensen het allemaal onzin vinden, maar voor mij nu niet.
Vind het grappig om te zien dat sommigen er heel "realistisch/nuchter" op reageren en er anderen mensen zijn die hetzelfde reageren als ik.
Fijn te zien dat we ondanks het keurslijf van ons landje toch nog allemaal verschillen!
Groetjes, Aukje
Oja, de datum is 5 juni 2010
Je moet ingelogd zijn om een reactie te plaatsen: Inloggen of registreren