Het Glazen Huis
Het is jullie vast niet ontgaan: de zesde editie van Serious Request is van start gegaan. En Vivaforummers zamelen geld in!
Sinds vrijdagavond zitten dj’s Gerard Ekdom, Annemieke Schollaardt en Giel Beelen opgesloten in het Glazen Huis in Groningen. Ze mogen niets eten maar wel veel radio maken. Hun doel: zoveel mogelijk geld inzamelen voor het Rode Kruis onder het motto: Stop Malaria, play the music!
Malaria
Malaria eist jaarlijks bijna een miljoen levens. Kinderen onder de vijf jaar vormen de grootste groep slachtoffers. Veel sterfte kan voorkomen worden door klamboes, goede voorlichting en medicijnen. Daarvoor is geld nodig.
Actie Vivaforummers
Vivaforummers steunen Serious Request en zamelen geld in via een online collectebus. Wil je op een andere manier bijdragen? Je kunt ook een plaatje aanvragen of meedoen aan de veiling.



















8 reacties
Naomi, fijn dat je er een blog aan wijdt. Maar volgend jaar moet het toch eindelijk wel eens gaan lukken een echte forumactie te houden he met medewerking van Viva zelf? Als we nou eens heel erg op tijd beginnen met alles? Nog eerder dan dit jaar?
Ik heb zelf een plaatje aangevraagd voor 25 euro: Pulp - Disco 2000. Hij is ook gedraaid, de eerste nacht om 2.00 uur... Gaap!
@Ring, staat op de agenda! Voorbereiden mag zeker al in oktober beginnen, dan is er nog genoeg tijd om alles te overleggen aan onze kant.
Ik ga ook maar 'es een plaatje aanvragen :)
Ah, dat is mooi. Driemaal is scheepsrecht, volgend jaar moet het gewoon lukken met z'n allen.
Waarom kiezen ze voor dergelijke acties altijd Engelse namen? Niks mis met een Nederlandse titel, woord of zin toch? Door die Angelsaksische aanduidingen komt 't op mij altijd zo fake en marketing-achtig over.
Dat komt doordat ze ten tijde van de eerste Serious Request-actie 6 jaar geleden als slogan voor het station 'Serious Radio' hadden. Daar werden allerlei 'Serious' acties e.d. aan gehangen (Serious Comedy bijvoorbeeld). Vandaar de naam. Ik ben het wel met je eens hoor, vind dat er wel eens wat meer creativiteit met taal aan de dag gelegd mag worden
Kunnen we niet met het hele Viva-forum een gesponsorde rally houden? En dan helemaal cliché, met een navigator die er natuurlijk niks van bakt (want het is immers een vrouw).... En dan gaan we van het meest noordelijke plaatsje naar het meest zuidelijke plaatsje en dan naar de SR-stad!
Mooi ploatje :-)
Ook plaatje aan gevraagd. En met onze apotheek €5000,- opgehaald.
Je moet ingelogd zijn om een reactie te plaatsen: Inloggen of registreren