En de winnaar is…
Het is weer hoog tijd om de winnaar aan te kondigen van de maandelijkse forumverkiezing. De nieuwe Forummer van de Maand, die uiteindelijk met een voorsprong heeft gewonnen is…
Caramella2!
Gefeliciteerd!!!
Er zijn enorm veel en vooral lieve berichten binnengekomen voor deze populaire forummer.
Een greep uit de reacties:
- “Grappige, scherpe bijdragen. Open en vaak herkenbaar, gewoon een heel leuke forummer.”
- “Ze is er altijd met fris en fruitig commentaar.”
- “Omdat ze een ongelooflijk lief persoon is, dingen heerlijk kan verwoorden en altijd klaar staat voor een ander.”
- “Ze is grappig, adrem, en zit boordevol plannen.”
- “Ze schrijft gezellig, weet echt alles van eten en lekker koken af. Ze is gevat, aardig, misschien wel te lief.”
- “Het is echt een wereldwijf!”
Wat een mooie reacties… helemaal verdiend deze prijs.
Zeer binnenkort komt er een blog online met het interview!



















78 reacties
Geen idee wie het is, maar van harte gefeliciteerd!
Joehoeoeoe, gefeliciteerd wereldwijf!!!!
Goh, ik kom op alle pijlers maar ik heb die forummernick nog noooit ergens gezien. Op welk topic kan ik haar lezen? Grappig dat je elkaar zo kan missen op een forum.
Zo te lezen hangt ze op de reizen pijlert rond mv.
Nooooit van gehoord, zo te zien zit ze hoofdzakelijk op het remigrantentopic (het loepje toont 3 pagina's aan topics waar ze reageert, das niet zo veel...)
Maar anyway, gefeliciteerd Caramella!
De volgende wordt vast wéér iemand van het remigrantentopic, net als de vorige 3 ofzo.
Noooooit van gehoord en ik zit zelf nog wel veel op de reispijler.
Gefeliciteerd hoor!
Nooit van je gehoord maar gefeliciteerd.
Zoals verwacht dus...
Maarre gefeliciteerd
Ik ken haar ook niet maar feliciteer haar van harte
Heel knap. Dit is voor zeker de eerste onbekende forumster die de hoofdprijs wint :)
Gefeliciteerd.
Dank je Notradame, oja, emigratietopic kom ik eigenlijk niet, wel op reizen om te lezen maar daar ook niet gezien.
De volgende zou Flowerbomba worden toch? Die van het fototopic
*hint hint*
Dat vind ik een goede Mamz!
Als dank voor de positieve wending van het forum.
Of jij....
Wie?
Ik dacht eerst aan Gebakkie, gezien de foto bij de blog..
Huh,wiesdah ?
Gefeliciteerd hoor!!
Van harte gefeliciteerd. Zo te lezen dus iemand van het remigrantentopic, het is dat ik dat hier gelezen heb anders had ik nooooooooit van de nick gehoord. Maar goed, ondanks mijn jarenlange forumverslaving ken ik wel meer nicks niet.
(En dat is ook wel weer een geruststelling, Dushi? :-D )
Gefeliciteerd!
M'n vriend zei nog vorige week. Van GeenStijl moet ik op Caramella2 stemmen, heb jij daar wel eens van gehoord?
Nou nooit van gehoord dus. Hij heeft wel op haar gestemd, want zo gaat dat bij GeenStijl.
Flauw grapje, Gefeliciteerd Caramalla.
Gefeliciteerd hoor, maar ik snap niet dat iemand die niet eens tussen de nominaties stond ineens FVDM kan zijn
vorige blog: 'Er is wederom flink gestemd, en er springt één forummer bovenuit. Er is op heel veel verschillende forummers gestemd, waaronder op Qwertu, Star, Mylenevalerie en Solomio. Maar voor één forummer kwamen er de meeste stemmen binnen, en dat is Zjena35!'
Laten we nu allemaal eens serieus gaan stemmen, want het begint nu wel echt een 1-groeps gebeuren te worden.
Caramella, gefeliciteerd. Ik ken je dus wel, hahahahaha.
Ja Male, nog even en we hebben allemaal de vieb binnen, ik bedoel de armband......... ;-)
Goh. Voorspelbaar.
En ja, voor iemand anders het zegt, ik ben een slechte verliezer.
*gaaaaaaaaaaaaaaaaaaap*
WIE??
Je hebt de meeste stemmen en bent dus terecht de winnaar, van harte gefeliciteerd Caramella!
Niet zo onsportief dames, hadden jullie zelf maar actiever moeten nomineren, werven en stemmen.
Effe off-topic
Poez, je bent een lieverd. Moest ik even zeggen ;-)
MV, ken jij je grootste concurrent in de kookwereld niet eens? Tsk!
Poez, zo is het maar net.
Nah wat een lullige reacties zeg! Echt niet leuk voor de winnares.
Meeste stemmen = verdiend gewonnen, toch?
Anyway, Caramella, van harte en ik kijk uit naar je interview :-)
Cara van harte meid,..je heb het verdient......
Poez..dikke hug!
Ik volg het FVDM gebeuren eigenlijk nooit, maar zelfs mij is het niet ontgaan dat de (r)emigranten, omdat ze een erg grote groep zijn, het kennelijk kies vinden om al maanden lang elkaar steeds forummer van de maand te maken. Erg kinderachtig. Het enige leuke aan het sowieso nogal sneue en overbodige FVDMgebeuren is m.i. dat je soms iemand die het nodig heeft een hart onder de riem kunt steken met de prijs of alleen al nominatie en dat sommige overduidelijk erg leuke, lieve of slimme forummers zo geeerd kunnen worden. Door dit (r)emigrantengrapje valt dat helmaal weg en is er helemaal geen hol meer aan.
Wowww Inad! Scherp, maar waar!
Ik zeg dus niet eens gefeliciteerd meer want ze heeft wat mij betreft niet eerlijk gewonnen, net als de andere Remi's. Kennelijk leeft het dus trouwens nauwelijks onder gros van de forummers, anders zouden ze dit niet kunnen flikken. Inderdaad zoals Mal zegt maar eens gaan stemmen allemaal of beter nog, gewoon opdoeken.
Mensen, kom jullie ideeën spuien op het brainstormtopic op overige!
En verder, wat betreft de remigranten; zie mijn reactie bij de vorige FvdM-blog.
Cara: gefeliciteerd meid. Een leuke opsteker voor je die je zeker kunt gebruiken nu.
Proficiat Caramella!!
Niet eerlijk gewonnen?
Gefeliciteerd!
5, ik vind het dus dikke onzin dat er verder nergens gepraat over mag worden. Ik vind dat een beetje wegmoffelen van de feiten. bah.
Nou nou, poeh poeh, dat deze slaapverwekkende, inactieve en valsspelende forummer zoveel stof weet op te waaien zeg... In ieder geval kennen jullie me nu allemaal wel!
Bedankt voor de felicitaties en alle aandacht. Voel me reuze-belangrijk ; )
Ik zit nu voor t eerst even terug te kijken naar laatste paar interviews en uitslagen. Voor Lapin, die ook veel forummers al heel lang kennen, was overduidelijk nog draagvlak, maar nu is t wel erg duidelijk een one-topic-show.
Een vraag voor de (r)emi's:
Is het nog leuk om te winnen op deze manier?
Ik zou er lol noch eer aan beleven zo.
Gefeliciteerd, Cara! Dit heb je meer dan verdiend en wat Snjo al schrijft... dit kun je zeker nu goed gebruiken.
Paque, waar lees je dat ik dat zeg? Ik geef alleen aan dat ik er al een uitspraak over gedaan heb en dat men welkom is om haar ongenoegen over de gang van zaken te komen uiten met ideeën op het brainstormtopic. Klagen is m.i. zinloos en bovendien helemaal niet leuk voor de winnares om dat hier te doen. Maar ik verbied het niet. Geef alleen aan dat je beter kan investeren in samen denken over hoe het beter kan. Het initiatief is er, vanuit Viva, dat kan je dus aanpakken.
Lieve Cara, hartelijk gefeliciteerd!!!
Eerlijk gewonnen. Dit opstekertje kan je prima gebruiken!
Inad wat een ongelooflijk rare reactie van je. Cara heeft de meeste stemmen en heeft dus gewonnen. Degene met de meeste stemmen wint namelijk. WIJ stemmen op een forummer die voor ONS waardevol is. Jij zou ook op iemand stemmen die voor jou waardevol is.
5, gisteren zei je nog dat een discussie daarover wat jou betreft zinloos is, op het zelfde topic waarop je nu kennelijk wél reacties hierop wil hebben?
Snap het niet meer zo.
Spinnetje, jij denkt zeker dat we allemaal zo dom zijn hier dat we dat geloven. Kijk eens op het topic dat de Angel aanhaalt. Ik ben niet de enige die dit vind, ik weet er juist aleen maar van omdat iedereen, behalve jullie natuurlijk, het vindt, dus zo raar is mijn reactie niet, eerder wat laat, want iedereen weet het al veel langer ;-)
Nee Inad ik denk niet dat jullie allemaal dom zijn. Ik heb op dat topic al gekeken natuurlijk en inmiddels ook gereageerd. En dat anderen het met je eens zijn, betekent niet dat het klopt.
Het is een democratisch iets, dus meeste stemmen gelden, en dus is Cara terechte winnaar.
Ik snap wel natuurlijk dat het voor jullie niet leuk is dat het steeds (r)emigranten zijn en het is goed dat daar discussie over is, maar de regels zijn nu gewoon gevolgd en er is eerlijk gewonnen.
Paque, als ik vind dat de discussie zinloos is, betekent dat niet dat ik hem verbied.
Ik vind het pas eerlijk winnen als je het echt verdiend hebt doordat je gewoon niet onopgemerkt forumt..door je medeleven (niet alleen op je eigen topic), je goede raad, je humor etc. Niet omdat je toevallig bij een groot groepje hoort. Ik zou niet op zo'n manier willen winnen. Te sneu.
Tis dan misschien niet letterlijk oneerlijk, maar wel gewoon kinderachtig en ook niet erg welverdiend, zeg maar.
Dat is jouw mening Inad en die respecteer ik ook. Ik vind het wel terecht winnen omdat die mensen voor ons wel opmerkelijk zijn en veel betekenen.
Het is goed dat er gediscussieerd kan worden over hoe nu verder met het FvdM. Ik hoop dat er een goede middenweg gevonden gaat worden. (Dan hoeven wij niet meer op elkaar te mopperen ;-) )
Ok 5, dan heb ik je verkeerd begrepen.
Gho FvdM het lijkt wel een jury sport te worden. Van te voren al weten hoe en wat. Hoe kan Zjena aan kop liggen en opeens door een, voor vele totaal onbekende, forummer voorbij gestemd worden???.
Het is je gegund hoor begrijp me niet verkeerd. Maar het is een beetje vreemd.
Hallo Caramella,
Ondanks dat ik je niet ken, van harte gefeliciteerd. Zie natuurlijk nu wel groen van jaloersie! (dat rode ding!!!)
Aan de reacties te zien heb je hem verdiend. Geniet maar lekker van de eer!
Groeten Zjena
Schaapie, dat was op de helft van de maand, en als er dan staat die of die staat aan kop, gaan mensen stemmen. Dat is logisch, want veel mensen kennen me niet. Groetjes schaapie!
Ik sluit me aan bij alle opmerkingen van Inad, want zo is deze verkiezing inderdaad betekenisloos en zinloos. Hopelijk zijn we snel van deze onzin af bij een hernieuwde FvdM-opzet.
Zo niet, dan stop ik in ieder geval met stemmen en koop ik gewoon gelijk een paar doosjes Viebs voor de rest van de (r)emigranten....
zal ik mijn adres door geven....
Gefeliciteerd Caramella2.
Jammer dat het Flowerbomba niet is geworden.
ik wil ook bij een groepje!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Gefeliciteerd!!
Gefeliciteerd!!! meer dan verdiend!!
(en iedereen die de FvdM onzin vindt, waarom dan toch zulk commentaar?_
Cara!! Hier nog een onbekende grijzemuis muts van het (r)emi topic. Gefeliciteerd!!! Je ziet wel dat een hoop forummers waarschijnlijk erg veel over hebben voor een vieb, die helaas niet meer in het pakket zit. Vind het een beetje sneu voor jou dat dat hier wordt besproken. Ik gun het je van harte!!
@Caramella: Ik kan je reacties op je eigen topic niet netjes en sympathiek vinden. Kan dus ook niet zeggen dat ik de mening deel dat je zo'n sympathieke lieve forummer bent.
Nu snap ik waarom ik al 3 x nog nooit van de forummer van de maand had gehoord. :-)
Maargoed, de eerste paar maanden kwamen alle fvdm van het blessingstopic, dus wat zeuren we nou met zn allen. Het is gewoon een kwestie van wie kan het beste lobbyen.
Viva.nl is inmiddels uitgegroeid tot een uitzinnig grote community. Het is logisch dat niet iedereen elkaar kent. Wij tellen de stemmen en degene met de meeste wint. Caramella heeft meer dan de helft van de stemmen binnengesleept en dus gewonnen. Zo simpel is het. Voor het aandragen van ideeën voor een nieuw concept kunnen jullie terecht op http://forum.viva.nl/forum/Overig/Forummer_van_de_Maand_Brainstormtopic/list_messages/69779. Dit is de plaats voor felicitaties en alles wat daarop lijkt.
Het is wel een van de drukste blogs over FvdM ooit. Dus die kan je naast je andere veer in je ***** steken ;-)
@Caramella2
Ik lees net je bijdrage in het remigrantentopic. Echt een winnaar waardig. Applaus. Het gevoel druipt er vanaf. Zo ontzettend volwassen ook. Helemaal duidelijk waarom je gewonnen hebt. Van harte gefeliciteerd meid. Je hebt het verdiend.
Mijn stem voor februari gaat naar Sartan, omdat zij iedereen door dik en dun steunt op het 'Stoppen met roken'-topic. Super!
Je kunt niet vroeg genoeg met de campagne beginnen, Summerbreeze X-D
@ Caramella 2 van harte gefeliciteerd!
Niks ten nadele van Carmella2 maar is het niet beter om dat hele FVDM
gewoon te schrappen; het heeft een beetje een rare bijsmaak; zo van wie is het populaire meisje of jongetje van de klas. Of een soort Idols.
Niet lullig bedoelt naar Camella2 verder.
Mar1V, lees je zelf ook even de bijdragen in dat topic? Je kunt toch niet met droge ogen blijven beweren dat dit eerlijk is gegaan.
Overigens, aan iedereen die het niet geworden is: het is gewoon een kwestie van aardiger zijn tegen je medeforummers, las ik. Dat we wel even weten waar het aan ligt, zeg maar.
Het is wel weer duidelijk dat degene die bij het grootste groepje hoort wint. Heel jammer voor al die forummers die geliefd zijn op het forum maar nu geen kans krijgen. Ik vind dit nogal middelbare school gedrag eigenlijk. FvdM zou je moeten worden door verdiensten (goede adviezen bijvoorbeeld) niet omdat je vriendjes bent met alle remigranten. Ik vind het heel goed dat er nu een brainstormtopic over het FvdM schap loopt, dit moet duidelijk anders!
Van harte gefeliciteerd, Caramella2! Ik ken je niet van het remigranten-topic, maar al weer van meer dan anderhalf jaar geleden... Helemaal verdiend, niet alleen omdat je de cinnamon buns in mijn leven hebt gebracht, maar vooral omdat al het andere waar is: fris, fruitig, gezellig en lief!
Klopt delphicat, zijn ze al bij je aan de deur geweest ;)))
Heeeee Cara, goed gedaan wijffie. En gefeliciteerd met een dikke zoen.
Als we het dan toch gaan veranderen, laten we dan gelijk een eind maken aan de serie van forummers van de maand die het zwaar hebben. Dat is natuurlijk kut, maar wat mij betreft geen reden om forummer van de maand te worden.
Zo maak ik ook nog een kansje. :-) (gaat gelijk slijmen bij forumvriendjes)
Cara, van harte meid.
wat de boer niet kent dat vreet ie niet, maar kan o zo lekker zijn, jij bent gelukkig grenzeloos en heb je het gewoon verdiend, het forum is groot, groter dan menigeen denkt, het is de kunst om te realiseren dat er meer is dan je eigen hachie, maar daarom emigreren sommige en andere niet, wil nog niet zeggen dat het dan niet eerlijk is, het is harstikke eerlijk verdiend.
Cara, gefeliciteerd!
Je moet ingelogd zijn om een reactie te plaatsen: Inloggen of registreren