Rouleer die kleer
Je kent ze misschien wel, kledingstukken die een jaar later nog met labels en al in de kast hangen. Ongedragen dus. Of een broek waarvan je tegen beter weten in hoopt dat je hem ooit weer past. Wat moet je ermee? Ruilen!
Trash wordt treasure
In een kledingruilfeest, een clothes swap of hoe wil je het noemen. Graai wat vriendinnen of collega’s bij elkaar en laat iedereen minstens twee afgedankte (maar nog wel draagbare) kledingstukken, schoenen of tassen meenemen. En dan maar kijken of de een z’n ‘trash another one’s treasure’ is.
Little Green Dress organiseert zulke kledingruil-evenementen ook. Komende zondag is het weer in Utrecht, van 13:30 tot 17:30 aan de Oudegracht 259 a/d Werf. Neem minimaal 3 dingen (schoon en draagbaar) mee, betaal 10 euro aan de deur en laat jezelf los op de spullen die anderen niet (meer) dragen.
Mutsen ook welkom
Accessoires, zoals riemen, sjaals, mutsen en oorbellen, mag je ook ruilen. Dan geldt alleen de 2:1 regel: 2 accessoires voor 1 kledingstuk. Na het passen en meten begint het veilen van de kleding. Ben jij de enige die het wilt, dan krijg je het direct mee, zijn er meer kapers op de kust dan wordt er geloot.
Wel kans dat je in een impuls allerlei dingen meeneemt die alsnog voor eeuwig in de kast belanden
Heb je geen zin of tijd om zondag naar Utrecht te gaan, kledingruilen kan ook online. Bijvoorbeeld op swop-it.nl of rouleerdekleer.nl .


















5 reacties
mijnmiskoop.nl las ik vanochtend in een oude flair.
Of vrijdag 5 maart in A'dam, Pakhuis de Zwijger, in het kader van het Women inc. festival.
moet helaas werken maar lijkt me leuk.
Korenwolf heb je info over de swapp in a'dam
Kun je bij die evenementen ook kiezen voor een bepaalde stijl? Want ik wil met heel veel vrouwen niet ruilen hoor. ;)
Korenwolf, ik ben stiekem wel benieuwd of jouw makeover-topic van een hele tijd geleden nog doorebt. Was zo'n leuk topic om mee te lezen en mee te denken!
heb de info al gevonden
Je moet ingelogd zijn om een reactie te plaatsen: Inloggen of registreren