1000x Any Body
Als mensen horen dat ik bij Viva werk, krijg ik negen van de tien keer de reactie: âO ja, van Any Body!â Daarna volgen vragen als: âMelden mensen zich daar nou Ă©cht voor aan?â (Ja), âZijn zeker allemaal modellen?â(Nee) en âWĂĄĂĄrom zou je dat willen?â (Omdat je trots bent op je lijf bijvoorbeeld). Als de vrager een man is, kan ik de klok erop gelijk zetten dat de âen heb je er zelf al in gestaan?â-vraag gesteld wordt. Nee, overigens.
Any Body, de populairste Viva-rubriek â met blote mensen van wie alleen het lijf zichtbaar is â zag het licht in 1991 (en heette toen nog Body Talk). 14 mei aanstaande vieren wij de 1000e Any Body. Dat doen we met een Viva die helemaal aan het vrouwenlichaam is gewijd, een speciaal Any Body-boek Ă©n een onderzoek. En voor dat laatste hebben we jouw hulp nodig!
We zijn benieuwd hoe jij over je lichaam denkt. Waar ben je trots op en waar minder blij mee? Op wie wil je lijken en op wie absoluut niet? Natuurlijk komen alle Any Body-vragen aan bod.
Win 2x gratis toegang tot Veluwse Bron
Doe mee aan de Anybody-enquĂȘte en maak kans op twee gratis entreevouchers (t.w.v. ⏠28,50 per stuk) voor wellnessresort de Veluwse Bron in Emst. Wij verloten 20×2 vouchers onder de deelnemers. Dus vul de enquĂȘte in en wie weet geniet jij straks met een vriend of vriendin van de gletsjergrot, de zoutmijnsauna, het Oosters badhuis met hamam en ĂĄlle andere faciliteiten van het grootste wellnessresort van Nederland.
Alvast bedankt voor het invullen, de resultaten van het onderzoek lees je in Viva 20 â vanaf 14 mei in de winkel!
© foto: Elisabeth van Dorp

























Sorry maar wat een slechte vraagstelling. Heb de enquete ingevuld maar die lijkt me samengesteld door de jongste stagiair, dit kun je geen serieus onderzoek noemen.
Ingevuld. Vond het ook niet zo'n bijster goede enquete. De enige harde conclusie die je hieruit kan trekken is hoeveel procent tevreden is met haar lijf. Heeft een van jullie wel eens onderzoek gedaan naar het opstellen van een echte enquete? Naar validiteit en betrouwbaarheid?
Ik vind de enquete inderdaad ook niet erg goed. De volgorde van vragen loopt ook door elkaar en de vraag 'wie vind je de mooiste vrouw van Nederland' heeft totaal niet mee te maken dat ik ook daadwerkelijk op die vrouw wil lijken!
Geen bijster goede enquete inderdaad
Welke bn-er hoef jij niet naakt te zien?
Tja...
Maar voor een dagje wellnessresort wil ik daar best even over nadenken.
Ik mag niet meedoen aan de enquete.. :(.. ... :'(
Niet? Ik dacht een optie man / vrouw te zien staan, of kun je dan niet verder klikken?
Verder kunnen er niet zoveel conclusies gebaseerd worden op dit "onderzoek" behalve een gemiddeld rapportcijfer. Maar wat zegt dat eigenlijk weer?
Het oordeel van mannen is kennelijk niet interessant voor dit onderzoek.. als je klikt dat je man bent, dan wordt je weer weggestuurd..
Onderzoek is idd niet goed opgezet zeg.. Meer als frequenties kan je er niet mee.. Dat wordt een zeer goed onderzoekjournalistisch artikel...
Ik heb hem alleen gedaan om die welness bonnen te winnen hahah
jammer alleen dat je niet ouder dan 39 jaar mag zijn voor ÂŽin de Any BodyÂŽ..........
Je moet ingelogd zijn om een reactie te plaatsen.