Wie krijgt jouw stem?
De keurige demissionair staatssecretaris Jack de Vries ging vreemd en bleek ineens best een beetje stout te zijn, het verkiezingsfilmpje van Rita Verdonk was zo opmerkelijk dat het zich ontpopte tot een You Tube-hit en Hero Brinkman zorgde voor een opstootje door te roepen dat het allemaal wat democratischer mocht binnen zijn PVV. Dus om nou te zeggen dat de aanstaande verkiezingen ons niet bezighouden….
VVD de grootste partij
Laatste nieuws: de VVD is in de peiling van Maurice de Hond voor het eerst sinds het tweede paarse kabinet (1998-2002) de grootste partij van het land. Gevolgd door de PvdA en het CDA. Op 9 juni moeten we naar de stembus. Dat maakte ons nieuwsgierig: ga jij stemmen? En zo ja: op wie? En baseer je jouw keuze dan op het partijprogramma of bijvoorbeeld op de lijsttrekker? Of spelen andere redenen een rol?
Klik hier en laat het ons weten!
PS: De resultaten vind je binnenkort terug in Viva!



















4 reacties
Ik ga wel stemmen, maar zéker niet op de VVD. Twijfel tussen GL en PVDA..
Ik twijfel ook. Ik denk dat het PvdA gaat worden, omdat ik niet moet denken aan een coalitie CDA-VVD-PVV. Hoewel ik PvdA een politiek hopeloos verouderde partij vind. Daar had het roer jaren terug al stevig omgegooid moeten worden.
Eigenlijk is er gewoon helemaal geen partij waar ik me bij thuis voel. Er zit een enorm gat in de politieke markt. En precies waar dat gat zit, daar hoor ik, volgens mij.
Ik stem CDA
Ik wil absoluut niet dat de PVV in de coalitie komt. Ik wil graag strategisch stemmen maar heb nog geen idee op welke partij.
Je moet ingelogd zijn om een reactie te plaatsen: Inloggen of registreren