week 25 | 22.06.10 | 13:00 | gastbloggers |Mode |Online shoppen |VivaMode | Door EllenFashionchick

Gooische mode? Schat die wil ik!

Deze week is het thema in het blad Viva: Echte Gooische Mode. Maar deze mode is niet meer alleen voor ’verwende’ meisjes uit het Gooi als Bo, Paulien en Kim. Ook wij lopen er deze zomer elitair bij!

Iedereen mag vinden van de meisjes wat ze willen, maar ze zien er wel altijd tip-top uit volgens de laatste modetrends. Denk hierbij aan de bretonse strepen, veterschoenen uit de kast van je vriend en strikjes!

geen

1. Ketting rozen Soho Hearts EUR 124,95 van Welikefashion.com
2. Zwarte veterschoenen Bronx EUR 69,99 van Men at Work
3. Leren biker jack Zigga EUR 99,95 van Wehkamp
4. Polo shirt Promiss EUR 20,00 van Wehkamp
5. Gestreepte rok Actuamode 29,99 van 3Suisses
6. Zwart/wit jurk Ichi EUR 34,95 van Welikefashion.com
7. Sleehakken Tommy Hilfiger EUR 99,90 O’Moda

Zo zie je maar dat je de outfit uit de Viva tegenwoordig ook makkelijk online bij elkaar kunt sprokkelen! Maar ook wil ik elke week een leuke webshop eruit pikken, waarvan jullie misschien nog niet wisten je daar nu ook online kunt shoppen (scheelt je weer tijd om op je drukke zaterdag het centrum in te gaan). En de online boetieks, die net even wat unieker en origineler zijn!

Nu ook online
Zo veel te vertellen, maar ik begin met de vertrouwde winkels die net online zijn gekomen: Sascha en Tango! Twee schoenenwinkels waar ik zelf heel graag winkel, zijn nu ook online te vinden met een eigen webshop. Ook handig als ze bijvoorbeeld in de winkel je maat niet meer hebben: hoppa… je bestelt ze gewoon online!

Frisse nieuwkomers

Een leuke shop die ik deze week wil delen is de verfrissende nieuwkomer; Freshlabelz. Ze bestaan nog maar een korte tijd en gaan nu al verhuizen naar een grotere ruimte vanwege het succes! Begrijpelijk, want je vindt er allerlei basics van mooie merken als American Vintage, Lavand en Laundry Room (mijn favoriet). En voor de koopjesjagers: deze maand shop je met 20% korting vanwege de verhuizing. Gebruik de kortingscode freshjune10.

Wil je zelf even rondneuzen tussen alle webshops die wij ontdekt hebben, dat kan! Je bent er wel even mee zoet, want het zijn er nogal veel ;)

Ik hoop jullie deze week te hebben geïnspireerd met leuke nieuwe webshops en je ook te hebben verrast met mode die je gewoon kunt shoppen bij de al bekende ‘postorderbedrijven’ van Nederland!

CC foto: +kim+dot