week 30 | 27.07.10 | 13:00 | gastbloggers |Mode |Online shoppen |Shoppen |VivaMode | Door EllenFashionchick

Tussendoortjes die wel goed zijn

Daar sta ik dan, op een depri maandagochtend, voor mijn kledingkast. Dit weekend heb ik een hele mooie beige taillerok gekocht, want ja, ik wil met het heerlijke zomerse weer (zei ik nou benauwde? Nee mij hoor je niet klagen) toch leuk en kantoorproof voor de dag komen. Ik was er helemaal klaar voor, ready to go… Maar toen spatte het ineens en besloot het weer de aankomende weken niet boven de 20 graden uit te komen. Hè?! Het was toch hartje zomer? Of ben ik nou gek?

En dan kijk ik uit mijn raam…
Tja, wat moet je dan aan? Niet te warm, niet te koud, een beetje er tussenin. Ik hang iedere ochtend al uit het raam om te spotten wat mensen aan hebben op de fiets. Als ik alleen maar lange mouwen zie langskomen doe ik ook een vestje aan, maar als ik een korte mouw zie gaat het vestje in mijn tas. Herkenbaar?

Bestellen, bewaren of achterin je kast
Met het herfstachtige weer op komst is het altijd handig om paar items te hebben die je tussen de seizoenen door kunt dragen. Maar wat kan nog wel, wat kan ècht niet meer, en wat is nog een twijfelgeval? Of nog beter, wat mis je nog en mag je dus gaan kopen of bestellen? Ik heb het gister gelukkig allemaal gespot in de Modefabriek, de inkoopbeurs waar de nieuwe zomercollectie van 2011 alweer getoond werd. Mijn kast is sinds gisteravond weer helemaal up-to-date met veel ‘tussendoortjes’.

Hmm… Verantwoorde tussendoortjes

1       Cars sweat... 2Dept Colbert...

3Sjaaltje 4Top Fermo

5Cardigan Jackie 6NU SALE!...

1. Harembroek EUR 34,95 bij Wehkamp
2. Colbert Dept EUR 29,95 bij Men at Work
3. Vrolijk sjaaltje EUR 17,99 bij Neckermann
4. Blauwe top EUR 24,95 bij Shoeby
5. Grijs vestje EUR 34,95 bij Shoeby
6. Enkellaarsjes EUR 49,95 bij Sooco

Ondanks het deprimerende weer hoeven we ons niet gelijk somber te kleden! We moeten juist blij zijn en worden van onze nieuwe ’redders-in-nood’.

Deel je favo adresjes online
Shop jij zelf wel eens online? Zo ja, deel je favorieten adresjes eens als je wilt, ik ben heel benieuwd. Zelf ben ik heel erg blij met mijn nieuwe vondst; Bella Bellissima. Hier heb ik de tussendoortjes voor aan mijn voeten gekocht (zie veterpumps intro plaatje) en ben er helemaal verliefd op! Zelfs zo erg dat ik ze nog niet te vaak aan wil doen, want straks worden ze vies of gebeurt er iets mee. Erg he?!

CC foto: privébezit Ellendot