De vuurdoop
Ik jaag iedereen de stuipen op het lijf. Vooral de mannetjes. Ze zien het al voor zich: analyses van geslachtsdelen, verslagen van in vertrouwen gedeelde gênante informatie en ballades over bedprestaties.
Vrienden, scharrels en exen spoten spontaan melk uit hun neusgaten toen ik het grote nieuws bekend maakte: “Viva.nl, van dat tijdschrift toch?”.
In elke tas die ik bezit zit een pen, reserve-pen en notitieblokje. Sinds juni sta ik op scherp, klaar om bij de minste of geringste inspiratiekriebel, briljante invalshoek of brainfart mijn pen te trekken en alles genadeloos neer te kalken.
Undercover
Tijdens filmavondjes of in de kroeg ben ik perfect gecamoufleerd achter mijn zak chips of wijntje, maar mijn oren klapperen. Ongegeneerd vertelt menigeen over zijn of haar frustraties, veroveringen, slippertjes, blunders en meer van dat. Zodra onze blikken zich kruisen valt het stil. Wokkels blijven onderweg naar monden steken, er wordt over woorden gestruikeld en ik zie ze denken: “Shit…alles wat ik zeg kan binnenkort tegen me gebruikt worden.”
Precies. Vanaf vandaag ben ik de nieuwe redactiestagiaire van Viva.nl! Alles wat mijn ogen en oren opvangen deel ik met jullie. Geen censuur, geen genade.
Aangenaam!
Ik ben Daniëlle, 21 jaar, single en ik studeer Media Informatie en Communicatie in Amsterdam. Ik ben gek op koken, winkelen, uitslapen, het strand, fotograferen, dansen, Bugles met smeerkaas uit een tube, mijn moesje, cocktails en vieze moppen. De laatste drie puntjes gaan dikwijls samen, hetgeen interessante resultaten kan opleveren.
Schrijven doe ik al jaren. Voor mezelf. Ik schrijf over alles wat me opvalt, dwars zit, ontroert, irriteert en blij maakt. Ik ben erachter gekomen dat ik schrijven heerlijk vind. Het heeft bijna een therapeutische werking, het geeft inzicht in waar ik in godsnaam mee bezig ben.
Ik mag een half jaar meedraaien hier op de webredactie. Ik ben ontzettend blij dat ik deze kans krijg om eens voor publiek te schrijven, ‘voor het echie’! Veel leesplezier!
© Beeld: privébezit


















34 reacties
Welkom!
Welkom en ik vind dit een erg leuke binnnenkomst-blog.
Leuke openingsblog Daniëlle! Maak er mooie tijd van bij de webredactie!
Welkom Danielle! Je schrijft pakkend, duidelijk en grappig! Wel jammer vind ik (jaaa daar komt ie!) de typo's! Censuur (onder foto) en veel komma's voor 'en'. 'Mannetjes' en 'puntjes' ben ik ook allergisch voor, maar daar hoef jij je natuurlijk niet zoveel van aan te trekken ;-)
Heel veel succes met je stage en veel plezier op Viva.nl! Wees voorbereid op mogelijke heftige kritieken ;-)
Leuke blog en leuk fotootje.. hep ie ook msn? ;)
Eens met Sarah, mannetjes gruwel!
Boog! Hengel niet zo, anders zie ik mezelf genoodzaakt Angel5 in te schakelen ;-)
Veel succes, en plezier natuurlijk!
Welkom!! En zoals Boogje al zegt, leuk fotootje.. hep ie ook msn? ;)
:) .. "mannetjes" in deze setting is trouwens niet erg.. als iemand het heeft over "mijn mannetje" dan wel.. maar zoals ze het hier schrijft is het alsof ze het over diersoorten heeft.. met mannetjes en vrouwtjes en dan is het leuk..
Boog, jij hengelt naar vrouwtjes die het over "mannetjes" hebben? *haartjes omhoog*
Sjeu... ik zou gewoon uit zelfbescherming die visvergunning even inleveren hoor...
Sjeu tweu, Boog, ben jij helderziend ofzo?! *haartjes nog verder omhoog*
Of lees (en post) jij in een andere volgorde dan ik???
LOL Q ;-)
LOL Ik lig ook in een deuk hier! :-D
X-D
ik voelde instinctief aan wat wil jij wilde posten, Q.. dus ik denk ik antwoord alvast.. :)
Hahahahha, eng gewoon! :-D
Mannetjes is in elke setting erg .
Bedankt allemaal! Ik voel mij zeer welkom :)
@ Sarah Scott: Bedankt, aangepast!
Overigens.... wonderlijk dat de "mannetjes" zo schrikken van de analyses van geslachtsdelen. Dat is toch voor "mannetjes" juist een heel fijn onderwerp om over te praten? Althans... tenzij de "mannetjes" erdoor in verlegenheid gebracht worden natuurlijk. En daar kan ik maar één reden voor verzinnen. Maar ja, die eigenschap viel ook wel te verwachten natuurlijk, bij een mannetje. ;-)
*Grijnst om Q*
X-D Q
Leuke binnenkomer inderdaad! Behalve de punten van kritiek boven mij. Nog een toevoeging: mocht je het over 'vriendinnetjes' gaan hebben, dan haak ik wel echt af. ;)
(En 'moesje' als in moeder? In combinatie met cocktails en vieze moppen? Walgelijk en intrigerend tegelijk.)
Leuke blog, ben benieuwd naar het vervolg !
Welkom naamgenoot ;)
Succes en veel plezier met schrijven en je stage.
Ben jij het dinnetje van een mannetje, dan?
"Mijn moesje".....is dat dialect voor een bepaald lichaamsdeel? Dat belooft nog wat voor toekomstige blogs ;)
hm blijkbaar is boogje de enige die 'mannetje' opvat zoals het bedoeld is. Na deze massale allergische reactie zal ik dit woord in de toekomst niet meer gebruiken :)
'Mijn mannetje' zal je mij nooit horen zeggen en de eerste die naar mij verwijst als 'zijn vrouwtje' kan een trap in zijn kloten verwachten.
Mijn moesje is mijn mamma, quattro ;)
O foutje, ik zie dat ik nog ingelogd was onder de verkeerde naam.
Bovenstaand berichtje was van mij.
Welkom DanielleB, veel plezier met bloggen! Deze is al erg leuk. Ik herken me er ook in. Mijn collega's zijn wat stiller geworden en op verjaardagsfeestjes hoor ik vaak: dat wordt een blog zeker?
Aan de titel had ik bijna verwacht dat je seksuologe zou zijn.
Leuke eerste blog, maar ben ik echt de enige die valt over de bugles met smeerkaas? Gadverredamme!
Lekker juist Moirijke!
Wat is er mis met Bugles met smeerkaas?
Je moet ingelogd zijn om een reactie te plaatsen: Inloggen of registreren