week 37 | 16.09.10 | 13:12 | Blog |LeoniedH |tv |Webstrijd 2010 | Door Leoniedh

Wie van de vijf?

Lieve lezers en lezeressen, aan mij de eer om de Webstrijd 2010 af te sluiten. Eén maand en dertien blogs later wordt dit mijn veertiende en tevens laatste bijdrage aan deze wedstrijd.

Verrassende reacties
Ik moet zeggen, het waren onstuimige weken. Ik had eigenlijk geen idee wat ik kon verwachten. Tegen iedereen die niet wist wat bloggen inhield, zei ik dat het columns schrijven voor het internet was. Boy was I wrong. Het zijn de instant reacties die een blog zo anders maken dan een column. Soms waren die reacties heel positief (“Ik vind lange vrouwen prachtig!”) en soms ook zeer verrassend (“Stel dat hoofdhaar ineens ‘uit’ zou zijn, móeten we dat dan ook massaal scheren?”) Maar jeetje, wat was het leuk en wat heb ik ervan genoten. Met elke blog hebben jullie mij (en ik jullie) beter leren kennen. Dat voelt toch wel heel persoonlijk en bijzonder.

Leuke, goede Viva bloggers
Of de nieuwe talentenshow The Voice of Holland – start morgen bij RTL4 – net zo bijzonder wordt, valt nog maar te bezien. Hebben we daar behoefte aan, wéér zo’n show? We hebben al Popstars, X-factor, Idols en Hollands Got Talent. Wat voegt The Voice of Holland toe? Die vraag zou je ook aan mij kunnen stellen. Er zijn al zulke leuke, goede Viva bloggers. Wat voeg jij daar aan toe?

Juiste toonhoogte
Het bloggen voor Viva voelde voor mij als één grote auditie. Eerst de beoordeling door de Viva redactie; je bent door naar de laatste tien! Toen de beoordeling door Uitgeverij Amsterdam; je bent door naar de laatste vijf! En vervolgens de afgelopen maand drie keer per week auditie doen voor jullie. Wat vonden ze ervan? Klonk het zuiver? Ging ik te snel? Hield ik de juiste toonhoogte aan? Hoe was m’n styling? Ik heb in ieder geval alles gegeven.

Wie o wie?
Nu maar fingers crossed dat ik straks te horen krijg: jij mag een jaar lang voor Viva.nl schrijven. Het is nu helemaal aan jullie. Ben ik de titel Vivablogger 2010 waard of is er een blogger die jullie meer kan bekoren? De komende week wordt spannend, heel spannend. In de tussentijd blog ik gewoon lekker door op theorievanleonie.nl. Bedankt allemaal voor jullie eerlijke, lieve en soms zelfs ontroerende reacties! Adieu, farewell, auf wiedersehen, goodbye!

CC foto: privébezitdot