week 45 | 10.11.10 | 11:10 | Alissa |Beauty |Emma |redactie | Door EmmaE

Lekker laagie make-uppie (+ filmpje)

De één weet niet eens hoe een eyeliner werkt, de ander gebruikt er drie per week. Make-up is soms ontzettend handig (als die ene pukkel weer tevoorschijn komt), maar soms zou het wel een laagje minder kunnen.

Make-under
In de Viva van deze week ondergingen Camilla en Debbie een make-under: voor één keer verruilden ze hun make-up voor een natuurlijke look. Debbie voelt zich kaal zonder foundation, mascara en eyeliner. Vriendinnen van Camilla noemen haar een make-updoos. Maar van onder al die poedertjes kwamen natural beauty’s tevoorschijn!

Barbie, wie kent haar niet?
In het beroemde televisieprogramma Oh Oh Cherso huppelde een echte Barbie door het beeld. Ze voldeed aan alle eisen: lange hoogblonde matten én heel belangrijk: “een lekker laagie make-uppie”. Voor haar is make-up een middel om haar droom (Barbie zijn) te verwezenlijken. Andere vrouwen gebruiken het om het één en ander te verbloemen. Zijn het geen pukkels dan is het wel onzekerheid. Het is een handig schuilmiddel.

Schone slaapster
Sommigen nemen de make-up iets te serieus. Er zijn namelijk vrouwen die een paar uur eerder opstaan om te make-uppen. Daarna kruipen ze weer naast hun manlief in bed, zodat ze strak in de lak naast hem wakker worden. De man mag haar echte slaperige gezicht niet zien.

VivaVroeg zocht uit of vrouwelijk Nederland de straat nog op durft zonder een laag make-up.






























CC foto: pumpkincat210dot