week 01 | 07.01.11 | 11:04 | Beauty |Korting |redactie | Door Redactie

Stop de stoppels

Zo’n stoppelbaardje is misschien supersexy en mannelijk, maar die wildgroei ziet er ook onverzorgd uit. Hoe glad moet jouw man? Viva vroeg het aan Sylvie van der Vaart.

Het WK en de Baard
Heel Nederland zat tijdens het WK aan de buis gekluisterd. Trots keken we naar de oranje stipjes die op het groene veld heen en weer renden. Wat deden ‘onze jongens’ het goed, wat schopten we het ver en vooral: wat groeide er op Rafael’s kin?! Sylvie’s hubby huppelde tijdens het WK rond met een flinke baard.

Nu weten we dat deze nonchalante oerlook ontzettend hip is tegenwoordig en dat het een hels karwei moet zijn om elke dag te scheren, maar zo’n Kerstmannenbaard gaat toch wel erg ver. Maar wat vindt Sylvie eigenlijk van baarden? “Ik ben voor een zacht en prikvrij perzikhuidje. Ik vind Rafael dan ook het aantrekkelijkst als hij fris en gladgeschoren voor me staat. Zo’n baard als hij tijdens het WK had, hoeft voor mij echt niet. Ik vind het juist leuk als mannen er moeite voor doen om er verzorgd uit te zien.â€

Liever fris en verzorgd
Ook Sylvie ziet dus toch liever een frisse en verzorgde kinnemans, zonder schurende stoppels. En zo veel moeite hoeft dat helemaal niet te kosten. Met het nieuwe systeem van Gillette Fusion kunnen mannen zich zonder problemen iedere dag scheren. De mesjes hebben namelijk een coating die wrijving tegengaat. Hierdoor glijden ze soepel over de huid en heeft zelfs de meest gevoelige huid geen last van uitslag.

Gillette 1 + 1 gratis bij Etos
En nu hebben mannen helemaal geen reden meer om met de holbewoner-look over straat te gaan. Bij Etos geldt van 10 tot en met 23 januari een actie op alle*  Gillette producten, namelijk 1 + 1 gratis! Scheren maar.

*Met uitzondering van navulmesjes, mini’s en cadeausets.
CC foto: Gillettedot