V.I.P. op een vibofuif
Ik ben dol op feestjes waar een tafel staat vol met lekkernijen. Als alles op die tafel ook nog eens roze is en trilt, kan mijn avond niet meer stuk!
‘Waar zijn de repen?’
Afgelopen weekend was ik uitgenodigd voor een Ladiesparty. De eerste keer dat ik voor zo’n feestje was uitgenodigd, kwam ik in mijn pyjama aanzakken. Ik dacht dat we met een paar meiden potjes nagellak zouden leeg lakken, elkaar vol gingen smeren met maskertjes en gingen snotteren bij het zien van The Notebook. Maar de repen waren ingewisseld voor tubes vloeibare chocolade en de maskers zaten vol veertjes en er lag een bijpassend ’stokje’ bij. Ik was helemaal de weg kwijt. Was ik misschien per ongeluk het verkeerde huis ingelopen?
Het is altijd lente in de koffers van de consulente
Een paar jaar en drie Ladiesparty’s verder, ben ik ondertussen vaste gast geworden op die feestjes. De consulente (mooi woord voor de vibo expert) geeft mij nog net geen vaste klantenkorting, maar ik voel dat ‘t eraan zit te komen. En nee, ik ben geen vibrator museum begonnen, ik ben ook niet verslaafd aan glijmiddel met een aardbeiensmaakje en ik heb ook geen bar slecht seksleven. Vriendinnen nodigen mij gewoon telkens uit en ik ben nou eenmaal een slechte ‘Nee’-zegger.
Gegiechel en rode wangetjes
Daar zat ik weer, met zes meiden in de woonkamer. Zij keken nieuwsgierig, al giechelend achter hun handen en met blozende wangetjes, naar de attributen die één voor één op tafel werden neerzet. Ik keek alsof er sperziebonen, aardappelen en een gehaktballetje erop verschenen. Uiterst normaal toch dat er een zilveren vibo van vijfentwintig centimeter lang die trilt, draait en buigt, glijmiddel met een champagnesmaak en een masker met bijpassend zweepje op de tafel verschijnen?
Als ik later groot en afgestudeerd ben
Ik zit door mijn jarenlange ervaring eraan te denken om zelf een vibo expert/Miss Tril/solo-seks voorlichtster te worden. Als ik over een half jaar afgestudeerd ben kan ik natuurlijk olifanten gaan spotten in Afrika, saaie artikelen schrijven voor de plaatselijke krant of nog een peperdure studie gaan volgen. Maar waarom zou ik zoveel moeite doen als ik ook consulente kan worden. ‘t Klinkt best chique én je hebt (als je het goed doet) elke avond een fuif die nog heel lang natrilt…
CC foto: lime crime


















1 reacties
Haha, leuke blog! Ik heb serieus overwogen dit werk te doen, heb paar jaar geleden gesolliciteerd om zo'n consulente te worden en ik had het ook gedaan, als het niet voornamelijk in de avonduren was geweest (niet zo handig als single met toen nog jonge kinderen). Dit zou ik zonder blikken of blozen kunnen en nog leuk vinden ook om te doen.
Nog een beter idee: waarom niet van die party's voor mannen organiseren, zodat zij leren overweg te kunnen met deze attributen en niet langer als concurrent te zien, maar als bondgenoot, waar je nog veel plezier van kan hebben?!
Lijkt me heerlijk als je vent met inventieve ideetjes op de proppen komt om het seksleven "op te pimpen", ipv dat die initiatieven van de vrouw moeten komen (vaak nog beschaamd en met veel gene moet introduceren thuis) en met enig (al dan niet gezond?) wantrouwen wordt ontvangen aldaar. Wie weet is het een goed plan, wordt vervolgd!
Je moet ingelogd zijn om een reactie te plaatsen: Inloggen of registreren