Feit: Lesbische vrouwen hebben meer orgasmes dan heterovrouwen, zo bleek onlangs uit Nederlands onderzoek. Op hetzelfde geslacht vallen heeft dus duidelijk voordelen. Wat kunnen hetero’s van de vrouwenliefde leren?
Tekst LotteLust.nl | Beeld iStock
Meer tijd voor elkaar
Twee vrouwen tussen de lakens besteden meer tijd aan elkaars genot dan een man en vrouw samen. Maar liefst twintig minuten meer!
Meer aandacht voor de clit
Bij vrouwenliefde gaat het allemaal om de clit, er is immers geen – ahum – eikel waar rekening mee dient te worden gehouden. Feit is dat heterosex bijna altijd leidt tot penis-in-vagina en de meeste vrouwen kunnen alleen klaarkomen door clitorale stimulatie.
Handelen uit eigen ervaring
Mannen kunnen dan wel veel ervaring hebben, lesbische vrouwen hebben áltijd een streepje voor omdat ze uit eigen ervaring weten op welke knopjes te drukken.
Betere communicatie
Gay girls durven makkelijker aan te geven wat ze lekker vinden in bed. Logisch gevolg: als je weet wat de ander het meest opwindt, is de kans op een hoogtepunt een stuk groter.
Lees ook:
Delen